O mnie

1 1 1 1 1 średnia ocena 4.74 (oddanych głosów 130)
Joomla Plugin

CHCESZ POZNAĆ MOJE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE I WYKSZTAŁCENIE TO KLIKNIJ: 

http://www.wojciechrudnicki.pl/wr/o-mnie/143-moje-doswiadczenie-zawodowe

A tak to:

jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Aktywnie włączam się w życie rodziny. Zdarza mi się także gotować; rodzina bardzo chwali przygotowywaną przeze mnie kaczkę z jabłkami. Staramy się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu.

Od kilku lat mamy wspólne hobby – mały wiejski domek, gdzie uciekamy od miejskiego zgiełku. Zbawienny wpływ na nas -mieszczuchów ma przyroda, uprawianie roślin, upiększanie naszego miejsca na ziemi. Nic tak nie poprawia humoru jak poranna kawa wypita na tarasie oraz sałatka przygotowana z warzyw własnej hodowli. W wolnych chwilach chętnie czytam, słucham muzyki klasycznej oraz majsterkuję. Urodziłem się w Elblągu. Po skończeniu Szkoły Podstawowej nr 15 kontynuowałem naukę w Zespole Szkół Mechanicznych przy ul. Komeńskiego w klasie samochodowej.

Potem przyszedł czas na 2 - letnią zasadniczą służbę wojskową, gdzie się zgłosiłem na ochotnika. Służyłem ojczyźnie i aktywnie uprawiałem sport. Także w tym czasie odniosłem wiele sukcesów, zdobyłem wraz z reprezentacją Pomorskiego Okręgu Wojskowego złoty medal w piłce ręcznej podczas spartakiady Wojska Polskiego, która się odbyła w 1988r. w Bydgoszczy.

Od najmłodszych lat moją pasją była piłka ręczna. Byłem piłkarzem ręcznym klubu TRUSO Elbląg i OLIMPIA Elbląg. Wraz z kolegami z drużyny reprezentowaliśmy nasze miasto na arenach krajowych i międzynarodowych. Studia wyższe dopasowałem do swoich zainteresowań - wybrałem Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku, gdzie zdobyłem zawód nauczyciela wychowania fizycznego.

Od wielu lat poruszam się w obszarze elbląskiej oświaty. W latach 2002-2012 byłem dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Elblągu przy ul. Kosynierów Gdyńskich 30. To czas wytężonej pracy i wielu sukcesów na polu zawodowym. To także okres, w którym intensywnie rozwijałem się, by jak najlepiej i profesjonalnie wykonywać powierzone zadania. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu: organizacji zarządzania oświatą, zarządzania funduszami europejskimi, socjoterapii oraz studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie uzyskałem dyplom mgr psychologii.

Wraz ze współpracownikami z poradni stworzyliśmy prężnie działającą, profesjonalną placówkę, która w jak najlepszy sposób służy młodszym i starszym elblążanom. Do dziś funkcjonują stworzone przez nas projekty: „Elbląskie Dni Poprawnej Mowy” czy” Soboty zaufania”.

Dla mnie, humanisty „z krwi i kości” najważniejszy jest człowiek. W moim rodzinnym domu wpojono mi, że trzeba żyć tak , by nikt po nas nie płakał. Dla mnie, sportowca wychowanego w duchu fair play najważniejsze jest być człowiekiem uczciwym i honorowym. Zgodnie z tymi przekonaniami wychowujemy naszą córkę Kingę, by była człowiekiem dobrym i wrażliwym na krzywdę innych.